Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Kochamy CKiP

Ferie z CKiP

Święto Narodowe

I miejsce na Dożynkach Powiatu Krakowskiego

Orkiestra Hejnał w Przegini

Dzień dziecka w CKiP dla najmłodszych

Odlotowe wakacje z CKiP 2019 r.

Nasi aktywni seniorzy

Promocja

Wycieczka KGW

Budynek CKiP

Zegar słoneczny

II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

7 stycznia 2018r. Panie z KGW Igołomia uczestniczyły w II Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Centrum Aktywności Wsi Tropiszów.

 

Organizatorem uroczystości było Centrum Kultury i Promocji w Igołomi – Wawrzeńczycach oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Tropiszowa. Partnerami całego przedsięwzięcia byli Poseł na Sejm RP Ireneusz Raś oraz Wójt Gminy Józef Rysak. Koło ubrane w stroje regionalne zaprezentowało kolędę „Do szopy hej pasterze”. Wykonanie spotkało się dużym aplauzem wśród zgromadzonej publiczności. Przegląd po raz kolejny pokazał jak ważne jest kultywowanie folkloru oraz poznawanie bogatej polskiej tradycji kolędowania, jak również uwrażliwiania ludzi na piękno tego gatunku.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-01-09 14:36przez:
Opublikowano:2018-01-09 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach
Odwiedziny:2305

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.