II Wrześniowy Festiwal Dyni

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wraz z miesiącem Wrześniem rozpoczął się w naszej gminie po raz drugi Festiwal Dyni, podczas którego doceniamy walory i promujemy sprzedaż  DYNI. Dla mieszkańców Gminy organizowane są konkursy z dynią na czele ..... a jakie atrakcje mamy dla pozostałych osób ?!?

W tym okresie zawsze zaczynają pojawiać się atrakcyjne stoiska podwórkowe bogate w dynie. To ogromna możliwość dla mieszkańców oraz osób korzystających z drogi 79, którzy coraz liczniej zatrzymują się by nabyć dynie prosto od producenta, omijając w ten sposób marże pośredników.

Z dyni zrobisz wszystko - deserki, dania główne, przetwory, konfitury, walory dekoracyjne .... nie sposób wymienić wszystkie możliwości tego warzywa.

Zapraszamy do korzystania z tego dobrodziejstwa.

Zakończeniem Wrześniowego Festiwalu Dyni będzie JARMARK DYNIOWY  w dniu 9 pażdziernika, na który zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców, przyjezdnych oraz zwiedzających...

Wystarczy się zatrzymać, wejść i korzystać z mega atrakcji przygotowanych w tym dniu.

Zapraszamy

Artykuły

Przejdź do - Jarmark Dyniowy
10 października 2022

Jarmark Dyniowy

Dyniowo mi……

W piękne słoneczne popołudnie 9 października w Centrum Kultury odbył się Jarmark dyniowy.  Uroczystość ta była zwieńczeniem II Wrześniowego Festiwalu Dyni podczas którego promowaliśmy sprzedaż podwórkową dyni.

Czytaj więcej o: Jarmark Dyniowy
Przejdź do - Tymrazem na zakończenie festiwalu czeka nas ..... Jarmark Dyniowy
Przejdź do - Zaczynamy drugą edycję dyniowego szaleństwa