Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Kochamy CKiP

Ferie z CKiP

Święto Narodowe

I miejsce na Dożynkach Powiatu Krakowskiego

Orkiestra Hejnał w Przegini

Dzień dziecka w CKiP dla najmłodszych

Odlotowe wakacje z CKiP 2019 r.

Nasi aktywni seniorzy

Promocja

Wycieczka KGW

Budynek CKiP

Zegar słoneczny

"Biegnę po biało - czerwoną"

Zapraszamy dzieci do udziału w biegu "Biegnę po biało - czerwoną" - 3 maja 2025r. na boisku sportowym KS Wiarusy Igołomia

Informacje o biegu

W biegach „Biegnę po biało – czerwoną” będą mogły wziąć udział dzieci od 3. do 8. roku życia (roczniki 2016-2022), dla których przygotowane zostaną 4 kategorie wiekowe. Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu i nie będą prowadzone żadne klasyfikacje – tego dnia najważniejsze mają być dobra zabawa i rozwijanie sportowej pasji. Mile widziane, aby uczestnicy byli ubrani w barwy biało – czerwone.

Każdy z zawodników dostanie upominki (naklejki, gadżety, kolorowanki itp.) oraz pamiątkowy medal i dyplom. Mamy nadzieję, że będzie on motywacją do kolejnych startów!

Po biegowych zmaganiach i doskonałej zabawie dla orzeźwienia każdy otrzyma „łyk” wody mineralnej lub soczku i słodki batonik.

„Biegnę po biało – czerwoną„  odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe, od których uzależniony zostanie dystans do pokonania. W biegu mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach 2016 - 2022.

* 50 m – „Bąbelki” - dzieci urodzone w roku 2022 i młodsze,

* 150 m – „Szkraby” - dzieci urodzone w latach 2020-2021,

* 200 m – „Gagatki” - dzieci urodzone w latach 2018-2019,

* 300 m – „Ancymony” - dzieci urodzone w latach 2016-2017,

W kategorii „Bąbelki” dopuszczalny jest start jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem. W pozostałych kategoriach nie ma możliwości startu rodzica/opiekuna z dzieckiem. Każdy zawodnik będzie mógł wystartować tylko jeden raz.

Godziny startów poszczególnych kategorii:

  • „Bąbelki” – godzina: 11:00,
  • „Szkraby” – godzina: 11:30,
  • „Gagatki” – godzina: 12:00,
  • „Ancymony” – godzina: 12:30,

Przed startem dla każdej kategorii wiekowej zostanie przeprowadzona krótka rozgrzewka.

Zgłoszenia
Zgłoszenia uczestnictwa w „Biegnę po biało – czerwoną„ przyjmowane są:
na e-mail: ckip@igwa.pl, poprzez wypełnienie formularzu i przesłanie na w/w adres; do 29.04.2025 (wtorek)

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia dokonuje rodzic/opiekun prawny wypełniając formularz zgłoszeniowy, wyrażając zgodę na start  dziecka i składając oświadczenie o  jego stanie zdrowia pozwalającym na udział w biegu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgłaszający zobowiązany jest podać w formularzu zgłoszeniowym poprawną datę urodzenia dziecka.

Weryfikacja zawodników, nadawanie numerów startowych będzie odbywać się pół godziny przed startem. Numerki startowe odbierają rodzice/opiekunowie prawni.

Dodatkowa atrakcje pod wiatą:

  • mini konkurs patriotyczny dla starszych dzieci
  • warsztaty biało-czerwone: kotyliony, wiatraczek
  • animacje dla dzieci

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2025-04-26 15:37przez:
Opublikowano:2025-04-26 15:54przez: Magda i Monika
Podmiot udostępniający: Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach
Odwiedziny:518

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.